Víz-, Gáz-, Fűtés Szerelvény Szaküzleti Eladó

  • Cég neve

    Sziget Szerelvény Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • árajánlatok készítése
  • számlázó program kezelése
  • rendelések összekészítése

Elvárások

  • víz-,gáz-,fűtés szerelvény termékismeret
  • pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Kulcs-Soft program ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • családias légkör

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk Taksonyban 2006, Szigetszentmiklóson pedig 2009 óta nyújt egyedi igényekre szabott megoldásokat ügyfeleinek az épületgépészet területén kis-és nagykereskedőként egyaránt. Kollegáink segítséget nyújtanak víz-,gáz- és fűtési rendszerek teljes körű összeállításához. Kellemes munkakörnyezetben, együttműködő, családias csapatként dolgozunk.

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével.